(Русский) Комплементарний Апгрейд номера - Maristella Marine Residence
Действующие акции и интересные новости отеля Maristella Marine Residence

Комплементарний Апгрейд номера

АКЦІЯ ЗАВЕРШЕНА

 

Одеса, ця перлина чорноморського узбережжя, прекрасна круглий рік. Навіть взимку, коли яскраві фарби блякнуть і сонячного світла стає все менше, курортне місто зачаровує і зачаровує. Однак найбільший потік туристів прибуває сюди, звичайно ж, влітку.

 

Але і осінній відпочинок має свої переваги. По-перше, сезон відпусток до початку вересня закінчується, більшість відпочиваючих їде. Пляж залишають студенти, сім’ї з маленькими дітьми. Якщо Вам не до вподоби шум, величезне скупчення народу – то Вам напевно підійде відпочинок в осінній сезон. Вас чекає безтурботне, спокійне проведення часу, тиша і комфорт. Вас не будуть відволікати шум гучної музики. Ніщо і ніхто не завадить Вам насолоджуватися всією красою світанків і заходів на морському узбережжі.

 

На період вересень-жовтень припадає сезон Бабиного Літа. В Одесі в цей час м’яка, приємна погода. Сонце світить яскраво, заливаючи світлом все навколо – але промені вже не обпалюють шкіру так, як влітку. Якщо Ви занадто чутливі до ультрафіолету і боїтеся обгоріти, то осінній відпочинок на морі буде для Вас відмінним вибором. У цей період ще працює наш пляжний комплекс «Maristella Marine Residence»: 3 відкритих басейну (2 дорослих і 1 дитячий).

 

Температура води в морі в кінці серпня – 24-26 вище нуля, у вересні цей показник знижується на пару градусів. Примітно, що восени вода охолоджується зверху, на глибині залишаючись теплою. У вересні на чорноморському узбережжі Вас чекає ласкаве, тепле море, м’які, а не пекучі промені сонця, що дарують здоровий загар, і спокійний розмірений відпочинок.

 

Забронуйте номерз 15 вересня по 30 жовтня номер класу Стандарт в готелі «Марістелла» і отримаєте номер категорії Делюкс! Діти до 6 років розміщуються безкоштовно (більш старший вік – 1000 грн. Добу, включаючи оплату сніданку).

 

Період дії акції: 15.09.2019 – 30.10.2019