(Русский) Уікенд на травневі свята - Maristella Marine Residence
Действующие акции и интересные новости отеля Maristella Marine Residence

Уікенд на травневі свята

АКЦІЯ ЗАВЕРШЕНА

 

Замовляйте номер на п’ять ночей, а оплачуйте тільки чотири! Сплануйте свій відпочинок заздалегідь, щоб забезпечити собі по-справжньому відмінні вихідні.

 

Вас втомила сіра, холодна зима? Ви скучили за теплим променям сонця? Вам не терпиться скоріше прийняти сонячну ванну, розташувавшись на пляжі або на терасі? Тоді Одеса для Вас – це найкращий варіант.

 

    Готель Марістела пропонує провести незабутні весняні вихідні на березі Чорного моря. У мінімальний комплект послуг входить:

  • двомісне розміщення;
  • – сніданок;
  • – відкрита парковка з відеоспостереженням;
  • – Wi-Fi.

 

Пляжний комплекс Марістела Морська Резиденція володіє власною пляжною зоною, який включає в себе 2 сотні шезлонгів, басейн для дорослих в 25 метрів, і 1 дитячий басейн. Це єдиний готель в Одесі з трьома басейнами. На території готелю розташовані ще 3 відкритих готелю. Ви можете не обтяжувати себе зайвими турботами з пошуку пляжних аксесуарів. Готель надає все, що необхідно для ледачого «тюленячого» відпочинку і для придбання бронзового засмаги – пляжні рушники, матраци, шезлонги. Окрема плата за користування інвентарем не стягується. Насолоджуйтесь південним сонцем, морем, чудовим сервісом, чудовими інтер’єрами готелю Марістела стільки, скільки Вам буде завгодно!

 

Період дії акції: 26.04.19 – 12.05.19