(Русский) Відпочивай всією сім'єю: сонце, море, весна - Maristella Marine Residence
Действующие акции и интересные новости отеля Maristella Marine Residence

Відпочивай всією сім’єю: сонце, море, весна

АКЦІЯ ЗАВЕРШЕНА

 

В цьому році, якщо вірити обіцянкам синоптиків, весна настане рано. Потепління очікується вже зовсім скоро. Квітень і травень, можливо, будуть зовсім жаркими. Березні ж подарує нам сонячні дні з легкої приємною прохолодою. Чи це не відмінний привід для того, щоб відпочити всією сім’єю біля моря?

 

Готель Марістела, розташований на самому березі Чорного моря, пропонує всім шанувальникам сімейного відпочинку влаштувати собі міні-канікули. Ми даруємо подарунок кожній родині, забронювати номер в нашому готелі. Ви отримуєте одне додаткове дитяче місце, плата за яке не стягується.

 

Вибравши в якості місця відпочинку наш готель, Ви не розчаруєтеся. У нас тихо і спокійно. Тераси виходять прямо до берегової смуги. Ви можете вдосталь насолодитися світанком і заходом на тлі безкрайньої морської гладі. Зробити вибір на користь нашого готелю коштує не тільки тому, що він вдало розташований. Вас чекає висококласний сервіс європейського рівня. Обслуговуючий персонал ввічливий і уважний до кожного клієнта. У володінні готелю – власний пляж, кілька басейнів і ресторанів. Для самих маленьких гостей закладу складено спеціальне дитяче меню.

 

Автовласники можуть залишити свою машину на парковці з цілодобовим відеоспостереженням. Дітям до 12 років додаткове спальне місце надається безкоштовно.

 

Період дії акції: 15.03.2019 – 25.04.2019