Ресторан для весілля Maristella в Одесі у моря

Ресторан для весілля Maristella

slide8
Фото-50
vyiezdnaya-rospis-003
Фото-82
photo_2023-11-20_12-51-37
Бронювання номерів

РЕСТОРАН ДЛЯ ВЕСІЛЛЯ У MARISTELLA MARINE RESIDENCE

Банкетний зал Maristella – це ідеальне поєднання елегантності та комфорту, створене для того, щоб ваш святковий день був неповторним. Вишукане оформлення, природний пейзаж моря, висококласний сервіс – все, щоб кожен момент вашого свята запам’ятався на все життя.

+38(098)2448892

 👇

Тераса вдосконалена таким чином, що вам буде комфортно за будь-якої погоди влітку.

Банкетний зал Maristella

В Одесі навряд чи знайдеться заклад, який зможе скласти конкуренцію розкішному Банкетному залу при готелі Maristella Marine Residence. Якщо тільки уявити атмосферу фешенебельного курорту на березі моря, вишукані страви з кращих продуктів, бездоганний ненав’язливий сервіс – і все це у поєднанні зі свіжим морським повітрям, то кожному неодмінно захочеться випробувати такий коктейль комфорту та естетичної насолоди особисто.

Ресторан для весілля

Ресторан при готелі став невід’ємною частиною однойменного готелю luxury класу, де в основу сервісу закладено найвищі стандарти обслуговування у сфері гостинності та ресторанної справи. Дивувати завжди нелегко, особливо в нинішні часи досвідчених гурманів та поціновувачів якісного дозвілля. Тим не менш, за роки свого існування Maristella Marine Residence став найкращим рестораном для весілля в Одесі.

Ресторан для весілля

Тут представлені найсучасніші можливості для проведення банкетів, презентацій, концертів та фуршетів на найвищому рівні, трансляції спортивних подій та інших заходів. Зал розрахований на розміщення та комфортне розсадження гостей у кількості до 250 осіб.

Ресторан для весілля

Виняткова кухня, вуличний та підземний паркінг, чудова місткість залів, стильний інтер’єр та оформлення літнього майданчика, приголомшливий морський пейзаж з унікальними заходами сонця та романтичними світанками – це те, що приваблює наших гостей знову і знову.

Ресторан для весілля

 

 

Ми раді вас дивувати!

 

 

ТЕЛЕФОН ДЛЯ СПРАВОК +38(098)244-88-92

к списку услуг