gtag('config', 'AW-631484923'); gtag('config', 'AW-631484923'); (Русский) Интерьер ресторана Maristella Marine Residence на берегу моря
Slider

ІНТЕР’ЄР БАНКЕТНОГО ЗАЛУ MARISTELLA MARINE RESIDENCE

Прийшовши в готель біля моря Maristella Marine Residence, вам запропонують розташуватися в залі ресторану, розрахованому на 50 гостей або ж на розкішній літній терасі, яка при повному завантаженні вміщує до 300 персон. Розкішний зал Maristella wedding Hall мае панорамний вид на море

  • Драпірування залу виконане легкою тканиною в універсальному відтінку «Айворі», і створює елегантний та вишуканий вигляд, ніжну та романтичну атмосферу, що ідеально підходить для весільних заходів. Цей колір чудово поєднується з іншими квітами та доповнює різноманітні декорації та теми весілля.

. Завдяки такому рішенню, тут панує особлива атмосфера затишку і свята. У такій обстановці будь-яка леді буде виглядати ще більш привабливою, а джентльмен стане справжнім лордом.

 

В Одесі чи ще знайдеться заклад, який зможе скласти конкуренцію розкішному банкетному залу  при готелі Maristella Marine Residence. Якщо тільки уявити атмосферу фешенебельного курорту на березі моря, вишукані страви з найкращих продуктів, бездоганний ненав’язливий сервіс – і все це в поєднанні зі свіжим морським повітрям, то кожному неодмінно захочеться випробувати такий коктейль комфорту і естетичної насолоди особисто.

Банкетний зал при готелі став невід’ємною частиною однойменного готелю luxury класу, де в основу сервісу закладені високі стандарти обслуговування в сфері гостинності та ресторанного справи. Дивувати завжди нелегко, особливо в нинішні часи найвибагливіших гурманів і цінителів якісного дозвілля. Проте, за роки свого існування банкетний зал в  Maristella Marine Residence став кращим залом в Одесі. Тут представлені найсучасніші можливості для проведення банкетів, презентацій, концертів і фуршетів на вищому рівні, трансляції спортивних подій та інших заходів. За вашим бажанням можна розміститися у вишуканому банкетному залі або на літній терасі, спроектованої таким чином, що негода ніколи не зіпсує вашого свята.

Виняткова кухня, вуличний і підземний паркінг, чудова місткість залів, стильний інтер’єр і оформлення літнього майданчика, приголомшливий морський пейзаж з унікальними заходами і романтичними світанками – це те, що приваблює наших гостей знову і знову.

Ми раді дивувати вас!

Забронювати банкетний зал

* indicates required field

ТЕЛЕФОН ДЛЯ СПРАВОК +38(048)7712791

к списку услуг