(Русский) Меню Банкетного зала Maristella на берегу моря
Slider
Бронювання номерів

Меню Банкетного залу Maristella

Кухня банкетного залу  біля моря Maristella Marine Residence – це нескінченна скарбниця гастрономічних діамантів і дивовижних напоїв.

Завдяки необмеженій фантазії шеф-кухаря, поряд з чудовими стравами європейської, середземноморскої, української та місцевої кухні, ми готові балувати вас кращими авторськими ідеями, де політ фантазії стикається і самими таємними бажаннями гостя.

Секрети наших страв зберігаються в найсуворішому секреті, а значить, ви не спробуєте таких шедеврів більше ніде в світі. Чи варто говорити про виняткову якість і свіжість всіх інгредієнтів? Їх ми отримуємо «з перших рук», і тому гарантуємо незрівнянний смак і користь.

Спокуслива рибка надходить до нас прямо з одеського причалу і не піддається заморожуванню. Тільки в цьому випадку ви зможете відчути всю повноту оригінального смаку.

 

Художнє оформлення та стильна подача – це частина наших кулінарних сюрпризів. Побачивши своє замовлення, ви просто не можете встояти перед апетитною спокусою.

Страви з морепродуктів, м’яса, птиці,  кондитерські вироби, торти на замовлення – просто очі розбігаються від такого різноманіття.

Спробуйте напої з нашої винної карти.

 

ТЕЛЕФОН ДЛЯ СПРАВОК +38(098)244-88-92

к списку услуг