gtag('config', 'AW-631484923'); gtag('config', 'AW-631484923'); (Русский) Кухня ресторана Maristella Marine Residence на берегу моря
Slider

Кухня ресторану біля моря Maristella Marine Residence

Кухня ресторану біля моря Maristella Marine Residence – це нескінченна скарбниця гастрономічних діамантів і дивовижних напоїв. Завдяки необмеженій фантазії шеф-кухаря, поряд з чудовими стравами європейської, японської, української та місцевої кухні, ми готові балувати вас кращими авторськими ідеями, де політ фантазії стикається і самими таємними бажаннями гостя.
ресторан при готелі Одеси

Секрети наших страв зберігаються в найсуворішому секреті, а значить, ви не спробуєте таких шедеврів більше ніде в світі. Чи варто говорити про виняткову якість і свіжість всіх інгредієнтів? Їх ми отримуємо «з перших рук», і тому гарантуємо незрівнянний смак і користь. Спокуслива рибка надходить до нас прямо з одеського причалу і не піддається заморожуванню. Тільки в цьому випадку ви зможете відчути всю повноту оригінального смаку.

ресторан біля моря Одеса

Художнє оформлення та стильна подача – це частина наших кулінарних сюрпризів. Побачивши своє замовлення, ви просто не можете встояти перед апетитною спокусою. Сніданки «шведський стіл», бізнес-ланчі, гріль-, мангал- і десерт-меню, страви з морепродуктів, м’яса, птиці, суші-бар, кондитерські вироби, торти на замовлення – просто очі розбігаються від такого різноманіття.

Спробуйте напої з нашої винної карти.

Забронювати ресторан

* indicates required field

ТЕЛЕФОН ДЛЯ СПРАВОК +38(048)7712791

к списку услуг