gtag('config', 'AW-631484923'); gtag('config', 'AW-631484923'); (Русский) Организация и проведение свадеб в Одессе - Maristella.com.ua
Slider

Організація і проведення весілля «під ключ» в РЕСТОРАНІ Maristella Marine Residence

Весілля – день, в якому повинно бути все бездоганно, день єднання, злиття люблячих душ. Особливо важливо, щоб наречені залишалися щасливими, а торжество не затьмарили дрібні деталі погано організованого свята. Тому наша організація весілля в Одесі передбачає повну відповідність в оформленні, проведення, організацію, стравах і інших моментах з побажаннями замовника. Ми зробимо оформлення весілля в тому стилі, який захочете саме ви. Ми прекрасно орієнтуємося в сучасних тенденціях, стежимо за новими віяннями, пропонуємо власні ідеї, ретельно розглядаємо ваші.

Привілеї проведення та організації одеського весілля в ресторані Maristella

За оцінками відвідувачів, ресторан, без перебільшення, вважається першим в Одесі серед кращих. Клієнтам особливо імпонує розкішна тераса біля самого моря, де проведення весілля або будь-якого іншого свята поєднується з натуральними морськими пейзажами і ідеальним сервісом.

Переваги проведення та організації весілля в Maristella Marine Residence:

  • Організація весілля в банкетному залі maristella біля моря на 250 посадкових місць
  • Гості зможуть насолодитися чудовим панорамним видом на море, що створить унікальну атмосферу для урочистостей. Звуки прибою, заходи сонця та морський бриз додадуть особливий шарм і романтику до вашого свята
  • Можливість зробити чудові фотографії та відео на панорамному даху залу та всередині нього на тлі морського пейзажу, що буде чудовим спогадом
  • Можливість провести церемонію розпису та банкет в одному місці, та розмістити до 250 гостей з комфортною посадкою
  • Розташування банкетного залу біля моря дозволяє створити казкові неперевершені тематичні весілля
  • Можливість вибрати з великого асортименту банкетних страв одеської, бесарабської, європейської та середньоземноморської кухні своє індивідуальне меню
  • Можливість складання індивідуальних розважальних програм

Місце проведення церемонії на терасі ресторану Марістела

Проведення весіль в Одесі частіше передбачає церемонію розпису не в РАГСІ.  В цьому випадку молодятам доводиться шукати окреме місце, наймати дизайнера для його облаштовування ,правильно організувати торжество з усією атрибутикою. Майданчик  Maristella , на якому відкривається захоплююча панорама моря, створює вражаючу та романтичну обстановку, є найкращім варіантом проведення такого заходу. Цей простір дозволяє вмістити до 250 гостей. Можливість проведення церемонії просто неба дозволяє гостям весілля насолодитися свіжим морським повітрям, приємним бризом і незабутніми моментами церемонії розпису.

Як відбувається організація і проведення весіль і банкетів в Одесі

Проведення і організація весіль – вкрай відповідальна робота. Щоб в день церемонії, що є кульмінацією тривалої підготовки, не було ніяких затримок і з особи молодят не сходила щаслива усмішка, нам необхідно здійснити грандіозну роботу.

 

Банкетний зал Maristella Wedding Hall

Організація весіль в Maristella складається з наступних етапів:

1. Зустріч з молодятами і розподіл весільного бюджету.
2. Розробка концепції та стилю урочистості на основі побажань пари.
3. Вибір варіантів оформлення залу – текстилю, флористика, декорацій.
4. Підбір ведучого, фотографа і відео-оператора, організація їх особистої зустрічі з замовниками.
5. Планування поминутного сценарію заходу.
6. Складання меню на весільний банкет, вибір торта і короваю.
7. Планування логістики, вибір автомобілів для доставки гостей на місце проведення церемонії.

Перед проведенням урочистостей команда починає працювати як налагоджені швейцарський годинник – флористи прикрашають банкетні зали для весілля, кращі кухарі міста трудяться на кухні, готуючи приголомшливі кулінарні шедеври, а обслуговуючий персонал репетирує важливі моменти заходу, щоб зробити банкет бездоганним. Спільними зусиллями людей, щиро відданих своїй справі, втілюються найсміливіші мрії про ідеальне весілля!

Результат роботи декораторів та флористів

Ми не тільки організуємо і проводимо весільні банкети і церемонії, але і займаємося Мальчишник і дівочими вечірками, створюючи вечірки, які запам’ятовуються майбутньої подружжю на все життя. Хочете побачити на власному торжестві відому зірку шоу-бізнесу – це не проблема!

Декор Maristella Wedding Hall. Головне – увага до деталей.

Проведення весіль в Одесі в Maristella завжди найкраще рішення. Ми гарантуємо раціональне використання фінансових коштів, без переплат і прихованих витрат. А результат перевершить всі ваші очікування.

Відмінні риси Maristella Wedding Hall

Ми беремо на себе ваші весільні клопоти. Дизайн (в тому числі робота флористів з живими або штучними квітами), організація живої музики, запрошення артистів, шоу-балету (за бажанням) залишається нашим завданням. Весільний ресторан Марістела організовує заходи «під ключ», з наданням відео і фото зйомки. У додаткові послуги знайдете оренду автомобілів, святкові феєрверки, розкішні номери підвищеного комфорту з видом на море для молодят і гостей вашого весілля. Більш детальна інформація про послуги ресторану у моря по тел. +38 (048) 771 27 91.

Забронювати готель для проведення весілля в Одесі

* indicates required field

ТЕЛЕФОН ДЛЯ СПРАВОК +38(048)7712791

к списку услуг