(Русский) Лучшие экскурсии по Одессе от Маристелла Морская Резиденция
экскурсии в Одессе от отеля Маристелла, фото 4
экскурсии в Одессе от отеля Маристелла, фото 2
экскурсии в Одессе от отеля Маристелла, фото 3
экскурсии в Одессе от отеля Маристелла, фото 1
previous arrow
next arrow
Slider
Бронювання номерів

Незвичайні екскурсії по Одесі

Про наше улюблене місто написано сотні книг, знято тисячі фільмів, розказано безліч легенд і абсолютно правдивих історій. Ми пропонуємо Вам цікаві, яскраві, а головне – ненудні екскурсії готелю біля моря Maristella Marine Residence по Одесі, в ході яких Ви дізнаєтеся непідробні історичні факти, почуєте гарні міфи і посміхнетеся фірмовим одеським анекдотам.

 

Якщо це буде ваша перша екскурсія по місту Одеса, то рекомендуємо почати знайомство з Оглядової екскурсії (пішохідної або автомобільно-пішохідної). Вам покажуть усі найвідоміші пам’ятки і розкажуть про історію міста і його видатних мешканців. Просочитися одеським колоритом, підслухати «одеську мову», та й просто побачити те, що заховано від очей перехожих, Ви зможете відвідавши екскурсії по Одеським дворикам і таємничою Молдаванкою.

 

єврейська одеса екскурсія, фото

Екскурсії «Одеса єврейська»

 

Хочете відповісти на питання: «Чому Одеса-мама?», А також зануритися в шалені часи Соньки Золотої Ручки, Мішки Япончика, Котовського, нахабних аферистів і відчайдушних контрабандистів – запрошуємо Вас на екскурсію Кримінальна Одеса або, як ще кажуть, екскурсія по Бандитської Одесі! Також є унікальна можливість побувати на екскурсії вкатакомби Одеси, яка подарує незабутні спогади про те, що Ви відвідали найдовші і заплутані підземні лабіринти в світі!

 

Для цінителів шедеврів архітектури будуть цікаві екскурсії Архітектура Одеси і Одеський оперний театр. Таємниці і інтриги кулуарів Одеської знаті Вам розкажуть на екскурсії Палаци Одеси. Для любителів кіномистецтва вражаючою стане екскурсіяКіно в Одесі з відвідуванням Одеській кіностудії та місць зйомок улюблених фільмів. Хочете побувати на дегустації справжніх натуральних вин і коньяків – запрошуємо на екскурсію в Шабо і на завод Шустов.

 

Якщо Ви бажаєте відвідати синагогу, мечеть, собор, костел та інші культові споруди всіх релігій світу, то Вам підійде екскурсія Одеса – місто різних релігій. Проїхати по місцях бойової слави міста-героя Одеси, послухати про подвиги і сфотографуватися на цій військовій техніці (включаючи підводний човен і літак) Ви зможете на екскурсії Військова Одеса.

 

Все це і ще багато різноманітних і незвичайних екскурсій по місту Одеса і не тільки у нас для Вас! Ми пропонуємо, як групові, так і індивідуальні екскурсії. Також у нас можна орендувати яхту і ми влаштуємо вам в Одесі екскурсію по морю. Приїжджайте і переконайтеся самі: тут таки є, на що подивитися!