gtag('config', 'AW-631484923'); gtag('config', 'AW-631484923'); (Русский) Круглосуточный консьерж сервис в Maristella Marine Residence
Консьерж сервис
Slider
система онлайн-бронирования

Готель біля моря Maristella Marine Residence пропонує широкий спектр ексклюзивних і різноманітних послуг та зручностей, починаючи від замовлення квітів в будь-яку точку світу, квитків на найбільш затребувані концерти, послуг трансферів і закінчуючи повною організацією Ваших подорожей, заходів, свят. З нами Ви відчуєте себе як вдома в будь-якому куточку світу!

 

• Цілодобовий консьєрж сервіс та реєстрація

Наша основна стійка реєстрації на першому поверсі працює 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Цілодобовий консьєрж сервіс завжди готовий надати допомогу нашим гостям і відвідувачам.

 

• Послуга замовлення таксі

Ми пропонуємо нашим гостям послугу замовлення таксі та трансферу 24 години на добу. Ми можемо замовити авто в будь-яку точку Одеси. Дана послуга передбачає як індивідуальне, так і групове обслуговування.

 
консьєрж сервіс 24 виклик таксі, фото
 

• Квитки в театр і на екскурсії

Квитки в музей мадам Тюссо і на всілякі інші екскурсійні тури по визначних пам’ятках Одеси гості можуть придбати безпосередньо на рецепції. У тому числі Ви можете придбати квитки на екскурсійні тури. Ми також можемо запропонувати Вам квитки в театр на виставу на Ваш вибір.

 

• Інтернет і Wi-Fi послуги

До Ваших послуг в готелі доступність Wi-Fi у всіх номерах готелю, ресторані, літній терасі і пляжному комплексі. Якщо виникнуть проблеми або питання – консьєрж сервіс 24/7 у вашому розпорядженні

 

• Сніданок

У нашому популярному одеському готелі сніданок входить в усі заявлені тарифи. Сніданок подається в нашій зоні ресторану, також є можливість сервіровки в номері або на літній терасі ресторану (в літній час)

 
консьєрж сервіс 24 сніданок, фото
 

• камери зберігання

Цілодобовий консьєрж сервіс в готелі надає кілька надійних камер зберігання, в яких гості можуть зберігати свій багаж протягом усього періоду свого перебування.

 

• Сейфи

Для більшої безпеки і душевного спокою ми пропонуємо всім нашим гостям скористатися послугою сейфа (в кожному номері обладнані приватні сейфи). За бажанням наші гості можуть запрограмувати його самостійно.

 
консьєрж сервіс 24 сейф в готелі, фото
 

• Послуги факсу та фотокопії

Консьєрж сервіс 24/7 доступний у головній стійки реєстрації, а тому цілодобово надає гостям готелю послуги факсу та фотокопії.

 

• Обіди

Наш готель готовий забезпечити обідами і розфасованими ланчами для поїздок на цілий день за попередньою домовленістю з персоналом на стійці реєстрації.

 

Кожен співробітник готелю добре навчений, чемний і завжди радий надати допомогу. Якщо у Вас є будь-які питання, сумніви або проблеми, просимо без коливань звертатися до будь-якого нашого співробітника. Ми розуміємо важливість задоволення запитів кожного нашого гостя. Ми надаємо величезне значення мистецтву обслуговування клієнтів як такого і на сьогодні вважаємо себе одним з кращих готелів в Одесі.