gtag('config', 'AW-631484923'); gtag('config', 'AW-631484923'); Організація і проведення святкових заходів в Одесі - Готель в Одесі - Maristella - Кращий готель у моря в Одесі. Готелі Одеси на березі моря.
Slider

У діловому світі організація заходів відображає імідж самої компанії, її власника, серйозність намірів керівника. Партнери, інвестори, спонсори повинні відчувати себе комфортно після бізнес зустрічі, в чому допомагають правильно оформлені фуршети і банкети. Крім приємної обстановки важливо ретельно продумати подачу напоїв, легких закусок, десертів.

Maristella – лідер по заходам в ресторанах

Якісна організація банкету включає оформлення залу (тераси) за вимогами клієнта, сучасне обладнання, пристойні площі для зручного розміщення великої кількості гостей. У Maristella Marine Residence зал ресторану вміщує 50 осіб, а тераса здатна вільно розмістити 300 запрошених. Проведення заходів Одеса гарантує на європейському рівні – тут відповідальний персонал, прекрасні страви від шеф-кухаря, можна замовити індивідуальне прикрашання столів, стільців та ін.

Кращий ресторан міста пропонує гостям:

  • екзотичні і авторські страви від шеф-кухаря;
  • ексклюзивні аперитиви;
  • стильний інтер’єр в пастельних тонах (внутрішній зал ресторану);
  • підбір меню під заходи в ресторані – від дитячих свят до весіль і ювілеїв.

Кожна дрібниця повинна враховуватися. Наприклад, для масового банкету знадобиться кілька видів келихів для подачі різних напоїв, за столом повинен бути належний набір столових приладів. Ми вміємо оформити ваше свято або ділову зустріч належним чином. Практично всі заходи в ресторанах на увазі численність гостей, а значить, потрібно задовольнити запити кожного.

Правила проведення святкових заходів

Перше враження завжди найсильніше, від нього залежить, чи стануть гості постійними відвідувачами закладу. Тому організація і проведення заходів в Maristella Marine Residence починається з порога – наш персонал ввічливий і дружелюбний. Якщо ваш банкет незапланований, зв’яжіться з нами по тел. +38 (048) 772-32-02 для уточнення позицій меню.
Проведення святкових заходів у нас передбачає також уточнення розстановки столів, розташування гостей, альтернативні рішення по кухні, дизайну та інших питань. Ми готові виконати особливі побажання, кухня використовує тільки свіжі продукти. Для заходу в ресторанах приготування страв може займати від 30 до 60 хвилин в залежності від затвердженого меню.

ТЕЛЕФОН ДЛЯ СПРАВОК +38(048)7712791

к списку услуг