(Русский) Об отеле - Maristella Marine Residence на берегу Черного моря
About slide
Бронювання номерів

Готель на березі Чорного моря

Відчуйте себе знаменитістю завдяки чудовому сервісу в Maristella Marine Residence!
Готель розташований на морському березі в найпрестижнішому і найдорожчому районі міста Одеси, в 7 км від історичного центру міста і в 6 км від Центрального Аеропорту. Авторська стилістика готелю не залишить байдужим найвибагливішого і вимогливого гостя.

Кожен з 100 номерів продуманий до дрібниць, а оснащення номерів говорить про їх належність до класу luxury. У готелі представлені номери Executive Admiral’s Floor, дизайн і оснащення яких виконані в ексклюзивній морській тематиці. У номерах використані кращі матеріали і компоненти, так же вони оснащені шикарними меблями, використана система клімат контроль. В кожному номері є тераса або балкон з видом на море або на пляжний комплекс.

Комплекс готелю включає в себе два ресторани, банкетний зал, конференц-зал, два басейни, включаючи дитячий і власний пляжний комплекс. Ресторан в готелі задовольнить відвідувачів з найвишуканішим смаком. Безкоштовне приватна парковка, безкоштовний Wi-Fi на всій території готелю. Перебуваючи в готелі Одеси Maristella Marine Residenсe, гості комплексу можуть милуватися прекрасним панорамним видом на море, що відкривається з кожного номера.

Організація екскурсій, морських прогулянок, организація весіль, виїзної розпису та інших заходів за Вашим бажанням!

У нас Ви знайдете все, що зробить Ваш відпочинок максимально комфортним і незабутнім.