(Русский) Трансфер в Маристелла Морская Резиденция в Одессе
трансфер до отеля у моря маристелла
Slider
Бронювання номерів

Трансфер для гостей готелю – зручно, швидко і вигідно

Основне завдання нашого готелю полягає в тому, щоб зробити перебування в ньому гостей максимально комфортним. Тому ми пропонуємо послугу трансферу. Завдяки нашому персоналу, ви зможете відправитися не тільки в аеропорт. Гостям пропонується кортеж автомобілів престижного класу, які домчать до будь-якого пункту призначення. В автопарку представлений значний вибір транспортних засобів, з якими можна дістатися, куди завгодно. Як правило, клієнтів цікавить переїзд з аеропорту в готель і в зворотному напрямку.

 

 

Чому слід скористатися послугами трансферу

 

    Ключові переваги, які можна отримати в процесі використання трансферу, полягають в наступних аспектах:

  • •абсолютна безпека;
  • • високий рівень комфорту;
  • • можливість економії великої кількості часу;
  • • розробка оптимальних маршрутів.

 

Є можливість замовлення індивідуального і групового трансферу.

 

 

Індивідуальний варіант

 

Індивідуальний варіант підійде тим, хто хоче в рекордно короткі терміни і з комфортом дістатися до свого готелю. Його переваги очевидні.Не потрібно шукати транспорт в межах міста і стояти в довгій черзі, щоб потрапити в автобус. Клієнт буде зустрінутий в місці прибуття, супроводжений до автомобіля і перевезений в пункт призначення. Ціна залежить від кількості перевезених людей, так як кожен клієнт отримає власне місце в транспортному засобі.

Якщо людина подорожує з дітьми, то даний спосіб стане для нього оптимальним, адже для них можна замовити установку спеціального крісла, що посприяє економії часу. Після прибуття в місто, можна буде комфортно відпочивати в готелі і не турбуватися про вирішення організаційних питань. В даному випадку клієнт отримає високий рівень сервісу, адже його зустрінуть в аеропорту особисто. Також він має право забронювати автомобіль самостійно. Це варіант для ділових людей, які відвідують Одесу з питань бізнесу.

 

 

Груповий варіант

 

Отримати цю послугу можна для транспортування цілої групи осіб. З метою перевезення використовується мінівен або автобус. Він комфортно і швидко довезе до місця проживання. Якщо ви купуєте пакетний тур, то цей спосіб входить у вартість, додатково нічого оплачувати не потрібно. Плюси послуги полягають у доступній вартості та високий рівень професіоналізму гіда, який надасть цікаву інформацію про місто та країну. Поряд з цим кожен клієнт може розраховувати на отримання відповідей на поставлені запитання.

Замовте трансфер до готелю з будь-якої точки Одеси при бронюванні номера або за телефонами:

+38 (050) 388-18-80

+380 (95) 018 03 22