gtag('config', 'AW-631484923'); gtag('config', 'AW-631484923'); (Русский) Организация и проведение свадеб в Одессе - Maristella.com.ua
Slider

Організація і проведення весілля «під ключ» в РЕСТОРАНІ Марістелла

Весілля – день, в якому не повинно бути недоліків, день єднання, злиття люблячих душ. Особливо важливо, щоб наречені залишалися щасливими, а торжество не затьмарили дрібні деталі погано організованого свята. Тому наша організація весілля в Одесі передбачає повну відповідність в оформленні, проведення, організацію, стравах і інших моментах з побажаннями замовника. Ми зробимо оформлення весілля в тому стилі, який захочете саме ви. Ми прекрасно орієнтуємося в сучасних тенденціях, стежимо за новими віяннями, пропонуємо власні ідеї, ретельно розглядаємо ваші.

Привілеї проведення та організації одеського весілля в ресторані Maristella

За оцінками відвідувачів, ресторан, без перебільшення, вважається першим в Одесі серед кращих. Клієнтам особливо імпонує розкішна тераса біля самого моря, де проведення дня народження,ювілею, будь-якого іншого свята поєднується з натуральними морськими пейзажами і ідеальним сервісом.

Переваги проведення та організації весілля в Одеській Марістела:

  • стильний зал на 100 персон в шоколадно-бордових тонах;
  • велика тераса біля моря, здатна з зручністю розташувати до 300 гостей;
  • уважний, ввічливий персонал;
  • проведенні та організація весіль включає сучасне обладнання для розважальної частини програми;
  • великий перелік ексклюзивних страв бессарабской, європейської, середземноморської кухні (узгоджується окремо);
  • можливість складання індивідуальних розважальних програм.

весілля в Марістела

Місце проведення церемонії на терасі ресторану Марістела

Проведення весіль в Одесі частіше передбачає церемонію розпису не в РАГСі. В цьому випадку молодятам доводиться шукати окреме місце, наймати дизайнера для його облаштування, правильно організувати торжество з усією атрибутикою. Наша тераса поблизу морських хвиль – прекрасна альтернатива пляжним арках. Проведення реєстрації шлюбу тут не потребуватиме додаткових вкладень.

Але якщо ви запланували власне місце для весілля, ресторан готелю Одеси Maristella може запропонувати послуги кейтерингу – організації виїзного розпису . Наша команда готова забезпечити повноцінний ресторанний сервіс в будь-якій точці Одеси – будь то старовинний замок, дах багатоповерхівки або задній двір вашого котеджу. Довіривши нам організацію весілля в Одесі ви отримаєте приголомшливий банкет з професійним обслуговуванням, висококласної кухнею і елегантним оформленням.

Як відбувається організація і проведення весіль і банкетів в Одесі

Проведення і організація весіль – вкрай відповідальна робота. Щоб в день церемонії, що є кульмінацією тривалої підготовки, не було ніяких затримок і з особи молодят не сходила щаслива усмішка, нам необхідно здійснити грандіозну роботу.

Банкет на терасі ресторану

Банкет на терасі ресторану

Організація весіль фахівцями ресторану складається з наступних етапів:

1. Зустріч з молодятами і розподіл весільного бюджету.
2. Розробка концепції та стилю урочистості на основі побажань пари.
3. Вибір варіантів оформлення залу – текстилю, флористика, декорацій.
4. Підбір ведучого, фотографа і відео-оператора, організація їх особистої зустрічі з замовниками.
5. Планування поминутного сценарію заходу.
6. Складання меню на весільний банкет, вибір торта і короваю.
7. Планування логістики, вибір автомобілів для доставки гостей на місце проведення церемонії.

Перед проведенням торжества команда починає працювати як налагоджені швейцарський годинник – флористи прикрашають банкетні зали для весілля, кращі кухарі міста трудяться на кухні, готуючи приголомшливі кулінарні шедеври, а обслуговуючий персонал репетирує важливі моменти заходу, щоб зробитивиїзний банкет бездоганним. Спільними зусиллями людей, щиро відданих своїй справі, втілюються найсміливіші мрії про ідеальне весілля!
Декор весільного стола, фото - Maristella

Результат роботи декораторів та флористів

Ми не тільки організуємо і проводимо весільні банкети і церемонії, але і займаємося Мальчишник і дівочими вечірками, створюючи вечірки, які запам’ятовуються майбутньої подружжю на все життя. Хочете побачити на власному торжестві відому зірку шоу-бізнесу – це не проблема!

Декор весільного залу. Головне – увага до деталей.

Проведення весіль в Одесі від Maristella завжди залишається вигідним. Ми гарантуємо раціональне використання фінансових коштів, без переплат і прихованих витрат. Будь весільний бюджет буде оптимізований таким чином, щоб ви отримали все найкраще в рамках власних можливостей.

Відмінні риси весільного ресторану Maristella

Ми беремо на себе ваші весільні клопоти. Дизайн (в тому числі робота флористів з живими або штучними квітами), організація живої музики, запрошення артистів, шоу-балету (за бажанням) залишається нашим завданням. Весільний ресторан Марістела організовує заходи «під ключ», з наданням відео і фото зйомки. У додаткові послуги знайдете оренду автомобілів, святкові феєрверки, розкішні номери підвищеного комфорту з видом на море для молодят і гостей вашого весілля. Більш детальна інформація про послуги ресторану у моря по тел. +38 (048) 771 27 91.

Забронювати готель для проведення весілля в Одесі

* indicates required field

ТЕЛЕФОН ДЛЯ СПРАВОК +38(048)7712791

к списку услуг